טיפול ואחזקה

ניקוי המשטח
משטחי קוריאן עמידים וידידותיים למשתמש. ניתן לנקות מהם כתמי מזון ושתייה בקלות באמצעות חומרי ניקוי ביתיים פשוטים, כגון : Scotch Brite או נייר זכוכית עדין, ללא כל פגיעה במראה. כתמי שומן או כתמים עקשניים יותר מתנקים בקלות בעזרת חומרים על בסיס כלור, כגון: אקונומיקה.

כלים חמים על משטח קוריאן
חשוב לדעת כי למרות שחומר זה מודרני ויוקרתי, קוריאן הינו במשטח עבודה אשר אמור לשרת כל בית. כלים חמים, סירים או תבניות חמות, יש להניח על מצע מבודד מעץ או על פסי נירוסטה – " חם סיר ". הקפדה על המלצה זו תשמור על משטח העבודה חלק ונקי וללא נזק לאורך זמן.

חיתוך על גבי משטח קוריאן
קוריאן אמנם קשיח ביותר, אך אין הוא מיועד לשמש כמצע חיתוך. יש להשתמש במשטח חיתוך מעץ או מפלסטיק. דבר זה ישמור על המשטח מפני היווצרותן של שריטות.

תיקון המשטח עקב חבלה
שימוש לא סביר במשטחי עבודה, יכול לגרום לשריטות ואפילו לשברים, אולם, לקוריאן יש יתרון עצום על פני משטחים רגילים אחרים, אשר לא ניתנים לתיקון. במקרה של שריטה עמוקה או שבר, יש לצור קשר עם נציג מחברת Corian Touch. ולאחר טיפול מקצועי על ידי נציג החברה, המשטח יחזור לקדמותו ללא כל סימני טיפול ואף יקבל מראה חדש ורענן.

חברת Corian Touch מקנה ללקוחותיה אחריות על איכות המוצר ל- 5 שנים. חברת DuPont™ והיבואן המורשה של CORIAN® כחומר גלם בישראל, מקנה לקוריאן אחריות של 5 שנים.

כל הזכויות שמורות ל © CorianTouch 2012
משטחי קוריאן סטארון ואבונייט
חברה לבנייה ושיווק אתריםWEBXP LTD חברה לבנייה ושיווק אתרים WEBXP LTD